Den ordinarie verksamheten är inhiberad till 31.5

HGK:s styrelse har på sitt möte den 26 mars tagit ställning till den aktuella situationen i samhället och utvärderat avbrottet i klubbens verksamhet orsakat av coronaviruset. Styrelsen beslöt att klubbens ordinarie verksamhet fram till 31.5 tyvärr ställs in. Sommarlägren i juni är tillsvidare inte inhiberade, men det är mycket osäkert om de blir av. Vi kommer med mera information om dem då situationen det tillåter.

 
Kontaktinfo

Verksamhetsledare Micaela Holmberg
Allmän administration/Gloriahallen/seniorer/juniorer
kansliet@hgk.fi / 050 362 4163

Chefstränare Cecilia Andler
Juniorernas verksamhet
juniorer@hgk.fi / 044 022 0194

Kontaktuppgifter

Helsingfors Gymnastikklubb r.f.

Lilla Robertsgatan 12-14 B
00120 Helsingfors, Finland

kansliet@hgk.fi

juniorer@hgk.fi

Kontakta Oss