Den ordinarie verksamheten är inhiberad till 31.5

HGK:s styrelse har på sitt möte den 26 mars tagit ställning till den aktuella situationen i samhället och utvärderat avbrottet i klubbens verksamhet orsakat av coronaviruset. Styrelsen beslöt att klubbens ordinarie verksamhet fram till 31.5 tyvärr ställs in. Sommarlägren i juni är tillsvidare inte inhiberade, men det är mycket osäkert om de blir av. Vi kommer med mera information om dem då situationen det tillåter.

 
Kontaktinfo

Verksamhetsledare Micaela Holmberg
Administration/Gloriahallen/medlemmar/juniorer
kansliet@hgk.fi / 050 362 4163

Chefstränare Cecilia Andler
Juniorernas verksamhet
juniorer@hgk.fi / 050 502 6412

Kontaktuppgifter

Helsingfors Gymnastikklubb r.f.

Lilla Robertsgatan 12-14 B
00120 Helsingfors, Finland

 

Kontakta Oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.